Поиск

Главная » Файлы » Новости хоккея в Украине

С 1 по 3 октября в Виннице состоялся Чемпионат Украины по хоккею на траве среди юношей 2006-07 г.р.
02.11.2021, 14:12

1 по 3 жовтня, в Вінниці відбувся Чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2006-07 р.н.

В Чемпіонаті прийняли участь шість команд. Наша команда в перший день виграла у команди БЛІСП - ХК Політехнік Житомирська область 1-0, (гол забив Поповченко Богдан), та також команди з Житомирщини ХК Фенікс 3-0. ( Турочка Дмитро 2, Гончаров Юрій). Другого дня зіграли внічию 2-2 з командою ХК Вінниця ( два рази зрівнювали рахунок на останніх хвилинах першого та другого таймів Турочка та Поповченко). І в дуже цікавому матчі на останніх хвилинах, поступилися майбутнім чемпіонам команді Авангард з Калинівки 1-2 ( гол Турочка). В заключний день змагань, в вирішальному матчі, де нам , щоб потрапити до трійки призерів, потрібно було не програти, ми на жаль поступилися команді "Олімпія" з м. Вінниця. Таким чином три призових місця забрали вінничани.